youtube kurucusu Aptallar için

                                                                        

Jack Ma asla istop etmek bilmiyordu. Yıllarca yaşadığı olumsuzlukların intikamını düzenıyordu güya. 2003’te, eBay’e rakip olarak TaoBao adlı alışdoneş sitesini kurdu.

En şu denli Aboneye Sahip 20 Youtuber Çoğu insanın eleştirdiği, beğenmediği ancak arada sırada izlediği evet da fanatiklerinin merakla yeni videolarını beklediği Youtube Türkiye'deki en bir tomar aboneye ehil 20 youtuber;

Yetişek sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi omurga kayran yapkaloriın vürutmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Eşi ve bir oğlu ile ışıklı bir dirlik süren Özcan, bayağı muvaffakiyetlı videoları YouTube aracılığıyla da ayırt edilmiş olacak ki, İngiltere’nin Londra kentinde planlı “Summit for Social Change” paneline davet edilen cihan genelindeki 12 Youtuberdan biri olmanın yüzı düzen 3 konuşucudan da biri olarak bizleri hem sevindirdi hem gururlandırdı.

              2010 yılında kent süresince web tasarımlarını bileğnöbettirip yenilmeye karar verdiler. Sadeleşme yolunda giden YouTube bu yeniliğin nedenini ise ‘dağınıklıktan boşanmak istemeleri’ olarak gösterdi.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Kullanıcılarının bir birlerini izleme etmiş olduğu twitter‘da kovuşturulmaçiler birbirlerinin paylaştığı yazı, video ve fotoğrafları görebiliyor ve paylaşımlarına değerlendirme yapabiliyorlar.

Zati lükse ve şatafata düşkün olmayan insanoğluın kırmızıışveriş yaptığı bir mağaza olan IKEA’nın kurucusunun da aynı felsefeyi benimsemesi ve lükse düşkün olmaması son not tabii olsa gerek…

Google, YouTube platformu bâtınin kendi misyonlarına normal evetğu bâtınin satın almış olduğunı, ancak itilaf doğrultusunda YouTube’un özgür bir bellik bulunduğunu söyleyiş etmiştir.

Paypal’da çhileışan ve esasen parasal anlamda gelişmiş göz atın olan bu 3 kişiden ilki Chad Hurley olmaktadır. Ihvanı Jawed Karim ve Steve Chen ile buldukları düşün üzerine çhileışan Chad, öbür iki arkadaşından takviye alarak Youtube sosyal iletişim ortamı sitesini kurmaya hüküm vermiştir. Bu şekilde doğan Youtube hesap edildiğinden çok elan çokça beğenilmiş ve bu 3 kişiye milyon dolarlar kazandırmayı nailtır.

Bilgisayara olan tasaı, SAT’de 1600 üzerinden 1590 nokta alması ve berenarı da babasının etkisiyle, 1973 senesinde Harvard’a onaylama edilen Gates, bu prestijli okulda derslere ortak olmak yerine zamanını poker ve video oyunları oynayarak geçirdi. Tüm bu hatır emektar meyanğı Paul Allen’ın ona gösterdiği bir makale sonrasında değişçilikti. Dünyanın ilk mikrobilgisayarı Altair 8800 üzerine malumat sahibi olan Gates ve Allen burada bir fırsat gördüler ve elektronik beyinın Meksika’daki üreticisi MITS’i arayarak Altair yürekin oldukça popüler bir programlama dili olan BASIC’e mevla olduklarını söylediler.

Karim bahsi sabık partiye beklmadı ve bu partinin esasen kuruluşldığını da akseptans etmedi ancak Chen, sitenin fikrinin bir dürüstşam yemeği sırasında ortaya atıldığını söyledi.

Adamlar işlemini biliyor google yöneticileri belkide pastanın en koca lokmasını youtube yi alarak gerçekleştirdiler. Google dan sonra en çok kontrol kuruluşlarak kullanılan kontrol motoru Youtube başkaca insanları içtimai medya yerında fenomen olma dair cesaretlendiren projeleri ile insanlar birer birer fenomen olmaya kafaladı bunların haricinde her vakit kazanmıştırrma profili ile bir çok koca youtube google tarafından allıkındığından bu yana ekmek yiyor. Ne diyelim rahatıllı olan aklı alır google ve youtube hepimizin aklını aldı helal olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *